195 de recenzii pentru Cutiuța “Șosetele Esențiale fără Tălpici”
| 5 stele | 94 | 94% |
| 4 stele | 2 | 2% |
| 3 stele | 2 | 2% |
| 2 stele | 0 | 0% |
| 1 stea | 0 | 0% |
Customer Images






Pacmen77777
Am testat șosetele gleznă lasă un pic de urme ca si cum ar ''strânge'' se mai lărgesc ele dar is ok. Cele lungi mă cam strâng(eu am 44 la picior) și firul ăla mai gros(cel din poza) pare ''tăios'' incomod(ar trebui o modificare părerea mea), poate o sa adăugați și mărimi mai mari. Pachetul a sosit cum se vede în poză desfăcut , lovit(curierul de la Cargus zice că exact acuma a căzut un pachet peste cutia cu sosete(nu prea cred povesti de adormit copii) dar în fine n-am refuzat coletul n-am avut chef de ceartă.... Poate ar trebui sa aveti voi un curier propiu.

Pacmen77777
Am testat șosetele gleznă lasă un pic de urme ca si cum ar ''strânge'' se mai lărgesc ele dar is ok. Cele lungi mă cam strâng(eu am 44 la picior) și firul ăla mai gros(cel din poza) pare ''tăios'' incomod(ar trebui o modificare părerea mea), poate o sa adăugați și mărimi mai mari. Pachetul a sosit cum se vede în poză desfăcut , lovit(curierul de la Cargus zice că exact acuma a căzut un pachet peste cutia cu sosete(nu prea cred povesti de adormit copii) dar în fine n-am refuzat coletul n-am avut chef de ceartă.... Poate ar trebui sa aveti voi un curier propiu.

Pacmen
Am testat șosetele gleznă lasă un pic de urme ca si cum ar ''strânge'' se mai lărgesc ele dar is ok. Cele lungi mă cam strâng(eu am 44 la picior) și firul ăla mai gros(cel din poza) pare ''tăios'' incomod(ar trebui o modificare părerea mea), poate o sa adăugați și mărimi mai mari. Pachetul a sosit cum se vede în poză desfăcut , lovit(curierul de la Cargus zice că exact acuma a căzut un pachet peste cutia cu sosete(nu prea cred povesti de adormit copii) dar în fine n-am refuzat coletul n-am avut chef de ceartă.... Poate ar trebui sa aveti voi un curier propiu.

Pacmen
Am testat șosetele gleznă lasă un pic de urme ca si cum ar ''strânge'' se mai lărgesc ele dar is ok. Cele lungi mă cam strâng(eu am 44 la picior) și firul ăla mai gros(cel din poza) pare ''tăios'' incomod(ar trebui o modificare părerea mea), poate o sa adăugați și mărimi mai mari. Pachetul a sosit cum se vede în poză desfăcut , lovit(curierul de la Cargus zice că exact acuma a căzut un pachet peste cutia cu sosete(nu prea cred povesti de adormit copii) dar în fine n-am refuzat coletul n-am avut chef de ceartă.... Poate ar trebui sa aveti voi un curier propiu.

Alin Mihut
A fost prima mea comanda si sunt foarte multumit. Am apucat sa port 2 perechi albe scurte si sunt ok, nu transpir deloc in ele, intradevar sunt subtiri, de vara. La atingere par asa moi si putin elastice sau nu stiu cum sa zic......dar sunt chiar ok. Cutia de livrare este super ok si miroase bine, se stie :) eu deja demult folosesc si detergent de la farmacia de detergent. Per total sunt f multumit, abia astept sa le port cele lungi de diferite culori. In viitorul apropiat am sa comand si un set pentru femei/fete. Multa bafta in continuare!





Sorry, no reviews match your current selections
Cutiuța "Șosetele Esențiale fără Tălpici"














Super șosete!
Suntem foarte mulțumiți!
Dragul nostru Marian, multumim din toata 💚!!! In numele intregii echipe de la Laboratorul de Sosete, te 🤗🤗🤗!!!
Echipa Laboratorul de Sosete si CEO Ilie Pana
Sunt unisex sau aceasta cutie merge doar la barbati?
Sosetele din aceasta cutiuta sunt unisex, fiind potrivite atat pentru femei, cat si pentru barbati. Modelele si croiala sunt gandite astfel incat sa se potriveasca confortabil oricui.:)
Super calitative, este a doua cutiuța comandată si sunt foarte mulțumit, picioarele nu miros nici dupa 12 ore de activitate intensa , nu se scămoșează si nici nu își schimbă forma dupa mai multe spălări , cele mai bune !!! Recomand cu încredere!!! 💪
Apreciem ENORM!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Cele mai bune calitative și diverse modele de șosete ,toate într-o singură cutie la un preț mai mult decât corect.Recomand!
Dragul nostru Stefan,
Multumim mult pentru recomandare!
Tot respectul si toata 💚💚💚 pentru tine!!!
Echipa Laboratorul de Sosete si CEO Ilie Pana
Bune ,dar mi-ar placea puțin mai grosuțe.Sanatate
Dragul nostru Sorin,
Multumim ca porti sosetele noastre!
Am notat dorinta ta!
Echipa Laboratorul de Sosete si CEO Ilie Pana